Partija Gods kalpot mūsu Latvijai
LV RU
Partija Gods kalpot mūsu Latvijai

2017-02-28

„Gods kalpot mūsu Latvijai” kongresā prezentēs savu piedāvājumu pašvaldību vēlēšanām


Uzaicinājums biedriem

Šā gada 4. martā partijas „Gods kalpot mūsu Latvijai” (GKL) biedri un atbalstītāji pulcēsies kongresā, kas notiks Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā "Mazā Ģilde, Amatu ielā 3, Rīgā.

 

Biedru un viesu ierašanās un reģistrācija dalībai kongresā sāksies no plkst. 11.00, kongresa sākums plānots 12:00.

 

Kongresā paredzēts pārrunāt ieceres startam pašvaldību vēlēšanās un izvirzīt mēra amata kandidātus lielākajās Latvijas pilsētās un novados. Kongresa noslēgumā plānota valdes pārvēlēšana.

 

Politiskā partija „Gods kalpot mūsu Latvijai” dibināta 2016. gada februārī, vairums tās biedru jau iepriekš aktīvi darbojās biedrībā „Gods kalpot Latvijai”, īstenojot vairākas sabiedriskās iniciatīvas kā parakstu vākšana par izdienas pensiju piešķiršanu pašvaldības policistiem un citas. Partijas mērķis ir demokrātiskas un ekonomiski plaukstošas Latvijas valsts attīstība un cilvēku labklājības izaugsme.

 

Partijā „Gods kalpot mūsu Latvijai” apvienojušies vairāk kā 500 biedru no visiem Latvijas reģioniem, kas šobrīd cieši sadarbojas ar novadu un pilsētu patriotiem un aktīvistiem, lai pašvaldību vēlēšanās piedāvātu alternatīvus un mērķtiecīgus risinājumus 15 pašvaldību attīstībai. 

 


Dalīties


Citi JaunumiLasīt visus

    Atvainojamies, pašlaik ziņu sadaļa nedarbojās!!!
PIEVIENOJIES