Partija Gods kalpot mūsu Latvijai
LV RU
Partija Gods kalpot mūsu Latvijai

2017-11-21

Partijas “Gods kalpot mūsu Latvijai” un “Kristīgi Demokrātiskā Savienība” apvieno spēkus ģimenes vērtību aizstāvībai Latvijā

Jessica Payge Daye © Leland Bobbé https://feminded.files.wordpress.com/2016/12/jessica-payge-daye.

         Trešdien, 22.novembrī pl.13.00 Mazās Ģildes Bellacord zālē, Amatu ielā 3/5, Rīgā, notiks preses konference, kuras laikā partiju “Gods kalpot mūsu Latvijai” un “Kristīgi Demokrātiskā Savienība” priekšsēdētāji informēs par kopīgi izstrādāto aicinājumu LR 12. Saeimas deputātiem. Aicinājums, ko plānots parakstīt preses konferences laikā, izstrādāts, lai novērstu Latvijas valsts pamatvērtību un ģimenes institūcijas apdraudējumu Stambulas konvencijas ratifikācijas gadījumā.

Aicinājuma galvenais mērķis ir informēt un izglītot sabiedrību un tautas kalpus par Stambulas konvencijā iekļauto jautājumu patieso būtību un to degradējošo ietekmi uz Latvijas sabiedrības nākotni.

            Kā norāda partiju priekšsēdētāji: “Šīs konvencijas gaitas lēmumu pieņēmēju gaiteņos līdz šim ir bijušas apšaubāmas un esam pamatoti satraukti, ka konvencijas ratifikācijas lēmums, ko plānots skatīt Saeimā jau tuvāko nedēļu laikā, notiks  iespējami “klusi” un bez publiskas apspriešanas, lai novērstu sabiedrības iesaisti tik diskutabla un  sabiedrībai bīstama lēmuma pieņemšanā.”

         Aicinājuma parakstīšanas preses konferencē aicināti piedalīties abu partiju valdes locekļi, to pārstāvošie pašvaldību un Saeimas deputāti, kā arī sadarbības partneri.

         Preses konferences noslēgumā plānotas neformālas sarunas un tiks apspriesti abu partiju turpmākie plāni saistībā ar dalību 2018. gada Saeimas vēlēšanās. 

 


Dalīties


Citi JaunumiLasīt visus

    Atvainojamies, pašlaik ziņu sadaļa nedarbojās!!!
PIEVIENOJIES